lost in myself..

16. ledna 2011 v 14:32 | msrorry |  Je m´appelle rorry
Sometimes it seems the harder you try to hold on to something or someone the more it wants to get away. You feel like some kind of criminal for having felt, for having wanted. For having wanted to be wanted. It confuses you, because you think that your feelings were wrong, and it makes you feel so small because it's so hard to keep it inside when you let it out and it doesn't come back. You're left so alone that you can't explain

volný překlad :
někdy to vypadá, že čím víc se snažíš mít něco nebo někoho při sobě, tím víc to chce uniknout. Cítíš se jako nějakej zločinec pro to , že si cítil, že si chtěl. Pro to, že si chtěl být chtěn. Mate tě to, protože myslíš, že tvoje city byly špatný a cítíš se tak malý protože je těžký držet to v sobě, když už si to "vypustilL a nikdy to nevezmeš zpět. Jseš tak sám, že to nemůžeš ani popsat.

tohle Byl můj tweet včera večer. A moje pocity za poslední 4 dny. 

Včera se totiž můj krásný a úžasný skoropřítel rozhodl, že po tom, co mi začal říkat zlato a zvát mě na kafe a po tom co už jsme si nepsali jen o sexu, se vrátí ke své přítelkyni. I přesto , že mi tvrdil , že se zajímá jenom o mě. Teda rozhodl.. prostě to beze slova udělal. NIádhera.

Bylo to moc hezké stát se na chvíli tou naivkou, unášet se proudem.  Celou dobu jsem vlastně věděl jak to dopadne, ale sama sobě jsem to nechtěla přiznat, namlouvala si krásné lži a vždy když se vynořila pravda, udupala jsem jí do ještě větší hloubky, než byla předtím. 

I když jsem se na fyziku učila 6 hodin n jeden test, budu mít 5 na vysvědčení.
Každým dnem už 4 roky očekávám, kdy jednomu z rodičů dojdou nervy a rozvedou se.
A z poslední 3 dny , jsem 3x zvracela. 

Ano, třikrát. Vždy , když mě to popadlo.... v podstatě i bezdůvodně.

Dnes jsem například měla k snídani jogurt s musli, pak dlouhá procházka a pak oběd. Polívka a jedna palačinka abyseneřeklo. jedna. Řikala jsem si pohoda! Pak jsem šl na záchod a protože to už bylo dýl, vyzvracela jsem jen pítí. 

A těď mě tlačí žaludek jak nikdy a nevim co se se mnou děje. 

Jediný , co mě vždy hodí  mimo realitu je tahle písnička:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 banalite banalite | Web | 18. ledna 2011 v 1:13 | Reagovat

Takovýho blbečka raději neřešit :) já jsem naivní byla tisíckrát - a snad do teď jsem. Ale každý tím musí projít aby dokázal rozeznat pravdu od nepravdy a držet si odstup..
A že tě bolí žaludek je jasný :( vidím, že to máš teď těžký ale zvracení tomu nepomůže.. drž se kočko :)

2 PeterSmept PeterSmept | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 18:33 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama