Listopad 2010

Haló? je tu někdo?

30. listopadu 2010 v 23:03 | msrorry |  Je m´appelle rorry
Haló? slyšííte mě někdo?

Chci se omluvit, že jsem nic neřekla a na dlouho zmizela.. prázdniny byly peklo, pak už jsem si uvědomila, že je to už rok, co střídavě ztrácím a nabírám váhu , skoro omdlívám, zvracím a ostatní kraviny... 

Jsem teď na nové škole.. je to jedna z nejprestižnějších gymnázií v Čr .. mám co dělat a na hubnutí jsem  moc nemyslela.. teda spíše myslela pořád, ale nemohla jsem s tím nic dělat Nemám čas. na nic.

Sice se mi splnilo přání, ale všechno ztrácim. Přátele? ty vidím jednou za 14 dní jestli vůbec, mýho nejmilejšího kámoše už jsem neviděla asi měsíc... Nemám nikohho kromě dvou kamarádů, který teď ještě nevidim.

Na vás myslim hodně. Více než si dokážu přiznat a vy si myslíte. 

Jediný co pořád převládá je to, že se neudržim a řežu se.. když mi je hodně špatně, vezmu iPod, sednu si na kraj řeky daleko od prahy, všeho a všech(i když si přeju, aby mě někdo hledal, nebo tak, nikdy se to nesplní a to to ještě zhoršuje), brečim, házim kameny do vody a někdy dokonce vezmu přestřiženej zámek třeba od kola nebo ostrej kámen a řežu se. 

Stydim se. Už mám i jizvy.   

Radši se nevážim. Ale budu muset, abych viděla, jak jsem nemožná. Dnes jsem byla na H.E.A.T. a je to vražda... ale příště jdu zase.

Nebudu tady prohlašovat, jak hrozně jsem odhodlaná, když nějakej den nemám ani sílu na to mluvit.

Jediný čeho se děsim jsou Vánoce.  Hrozně se na ně těšim.. s vidinou hubený holky ... ha ha ha.. budu se aspoň snažit

Teď mám v hlavě hlavně latinu, fyziku, matika atd. A zastírá to hubnutí.. Zhubni! zhubni! zhubni! nekonečněkrát dokola a dokola ... 

Mám vás ráda a doufám , že pochopíte  a že tohle vůbec někdo přečte.. když ne.. nic se u mě v podstatě nezmění... 

Už vím co je to stát uprostřed přeplněné Prahy a být sama. Nemám u koho se podělit o radost, smutek, to, že začalo sněžit. Všem jenom lezu na nervy. 

Dnes jdu spát dřív.. Dobrou noc

Jdu brečet do polštáře a vinit celý svět za to, za co si můžu sama ...